Právne služby

Všetky právne úkony spojené s našou spoločnosťou zastupuje renomovaný nemecký právny zástupca pochádzajúci zo Slovenska.
 

DIPL.-JUR. TOMÁŠ KLIMEŠ

Rechtsanwalt / Advokát

„Som advokát slovenského pôvodu, sídlo mojej kancelárie je v Dortmunde, SRN. Komunikujem a jednania vediem v nemeckom, slovenskom a anglickom jazyku. Ťažisko mojej činnosti ako právnik v Nemecku tvorí poradenstvo slovenským a českým firmám, podnikateľom v nemeckom práve. Ponúkam právnu pomoc v Nemecku a aj právne zastúpenie klientov pred nemeckými úradmi (napr. finančným úradom, úradom práce – Bundesagentur für Arbeit, SOKA-Bau, pri žiadosti o vydanie povolenia na vysielanie pracovníkov /Antrag auf Arbeitnehmerüberlassungserlaubnis – AÜG, colným úradom – Hauptzollamt, prokuratúre a nemeckým súdom).“

www.pravnik-nemecko.sk
www.tomas-klimes.eu

právny zástupca Tomáš Klimeš

Bezpečnosť a GDPR

O vašu bezpečnosť sa staráme v spolupráci s firmou BWSS, ktorá je špičkou na slovenskom trhu. Poskytujeme komplexné služby a poradenstvo šité na mieru.
 
Na trhu pôsobíme už tri generácie, preto sa naši zákazníci môžu spoľahnúť na odbornosť a kvalitu našich služieb, ktoré sú neustále inovované a prispôsobené ich individuálnym požiadavkám. Základom všetkých našich služieb je „pravidlo 48 hodín“, čo svedčí o našom promptnom prístupe ku každému zákazníkovi.

Poskytujeme služby v oblasti BOZP, požiarnej ochrany, revízie technických zariadení, ochrany osobných údajov a odborné školenia. Naši zákazníci si môžu vybrať z rôznych typov školení, ktoré od zamestnávateľov vyžaduje legislatíva Slovenskej republiky, medzi ktoré patria kurz obsluhy nízkozdvižných a vysokozdvižných motorových vozíkov, kurz obsluhy stavebných strojov, kurz viazačov bremien, kurz obsluhy zdvíhacích zariadení, práca vo výškach a nad voľnou hĺbkou, základná kvalifikácia a pravidelný výcvik profesionálnych vodičov a kurz obsluhy ručnej reťazovej motorovej píly.

www.bwss.sk

Kontaktujte nás!

GUZMÄNNER s.r.o.
  • Na papiereň 734/85d

  • Kamenec pod Vtáčnikom

  • 972 44 Slovensko