Spoločnosť GUZMÄNNER spĺňa najvyššie nároky a očakávania klientov doma na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Náš personál zváral žeriavy a žeriavné konštrukcie pre spoločnosť Liebherr, mostové a diaľničné konštrukcie pre spoločnosť Deutsche Bahn, podvozkové časti pre vysokozdvižné vozíky spoločnosti Jungheinrich, či rôzne nosné konštrukcie hál, mostov, kolotočov alebo štadiónov ako napr. pre bundesligový tím SC Freiburg. Tieto konštrukcie pozostávajú z čierneho materiálu zvárané metódou MAG so skúškami zvarov na ultrazvuky, RTG alebo magnetky. 

Ďalším veľkým ukazovateľom je zváranie a montáž potrubných systémov z nehrdzavejúcej ocele, výparníkov, chladiacej techniky, tlakových nádrží a rôznych nádob v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. 

Podieľali sme sa aj na výstavbe budov a potrubných systémov pre spoločnosť GSK, na výstavbe nových výrobní ako je napríklad BOSCH v Drážďanoch, kde náš personál zhotovoval kompletný potrubný systém z čierneho materiálu a tiež nehrdzavejúcej ocele; alebo napríklad prístavba haly závodu VW, Porsche či Wiesmann, vrátane zvárania nosných konštrukcií ručnou elektródou 111.

V Českej republike sme sa podieľali na stavbe teplovodu, ktorý má viac ako 30 km a spája jadrovú elektráreň s energetickým podnikom v Českých Budějoviciach. 

Okrem toho náš personál zváral rôzne výrobky pre vojenský priemysel, medzi ktoré napríklad patrilo zváranie obrnených vozidiel pre Saudskú Arábiu vo VOP Šenov v ČR. 

Naša spoločnosť aktívne spolupracuje s odborne školenými a certifikovanými (SCC 017) riadiacimi pracovníkmi, ktorí komunikujú v nemeckom alebo anglickom jazyku. Medzi prednosti týchto vedúcich pracovníkov patrí riadiaca schopnosť pracovných tímov a koordinácia prác na pracovisku.

Vďaka týmto riadiacim pracovníkom sme výraznou mierou prispeli k realizácii rôznych projektov, medzi ktoré patria napríklad:

  • montáž výparníkov vrátane zvárania v mliekarňach Zott
  • stavba závodu FunderMax pre výrobu drevotriesky vrátane sila , ktoré sa zváralo ručnou elektródou 111
  • kompletná stavba relaxačných a plaveckých bazénov z nehrdzavejúcej ocele vrátane montáže
  • výmena a zváranie potrubných systémov z čierneho materiálu aj nehrdzavejúcej ocele metódou TIG v oceliarňach BSW a stavba novej nádrže s kompletným hydraulickým systémom pre roztavenú oceľ alebo odstávka v chemickom závode Wacker.

Na vyžiadanie Vám radi poskytneme kompletné referencie našich partnerov.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.